Váš nákupný košík je prázdny!
09/11/2018
Je to jeden z najmódnejších futbalistov v lige a Luis Enrique zaradil Mario Hermoso do Espanyolu v ďalšom španielskom zozname tímov, takže nie je divu, že Real Madrid má záujem o jeho služby a chce v januári uplatniť svoju voľbu. Spoločnosť Los Blancos môže zakúpiť prehrávač za 7,5 milióna eur a pretože stále čakajú úplne fit Ježiša Valleja a dokáže vidieť, akú konkurenciu prinesie Hermoso futbalove dresy na predaj, zdá sa, že ide o dohodu, ktorá bude vyk..
11/10/2018
Nie je to len Real Madrid, ktorý sa musí prispôsobiť životu bez Cristiana Ronalda.   Portugalský národný futbalový tím sa musel vyrovnať aj bez hviezdy vpred, pretože sa po prelete do Juventusu a uprostred znásilnenia znásilnenia proti nemu prerušil medzinárodnou povinnosťou.   Ronaldo nebol po majstrovstvách sveta vyzvaný na národný tím a portugalská futbalová federácia už povedala, že nebudú uvažovať aj o blížiacich sa medzinárodný..
03/09/2018
Brazílsky teenager Real Madrid, Vinicius Jr, cítil tmavšiu stranu rivality svojho klubu s Atléticom Madridom, keď ho udeřil súper, keď v nedeľu dvakrát vyhral v derby.   18-ročný Vinicius sa presťahoval do Realu v júni rok po podpise od brazílskych gigantov Flamengo za 42 miliónov eur, ale nedokázal sa dostať do prvého tímu a hral za svoju rezervnú stranu Real Madrid Castilla v španielskej regionálnej tretej divízii.   Skončil s oboma gólmi ..
23/08/2018
TURIN, Taliansko - Pre Cristiana Ronalda bolo "osudom" pripojiť sa k Juventusu, keď sa snaží byť len druhým hráčom, ktorý vyhral Ligu majstrov s tromi rôznymi klubmi.   Ronaldo sa presťahoval z Realu Madrid do Juventusu v mimosezóne v rekordnom poradí Serie A 112 miliónov eur (potom 131,5 milióna dolárov).   "V živote sú veci, ktoré sa zdajú byť diktované osudom a v tomto prípade to bolo také," povedal Ronaldo v rozhovore pre službu DAZN. "Ni..
03/08/2018
V utorok v noci bolo v Miami priateľské a šéf Manchesteru Jose Mourinho sa so svojimi starými kolegami v Realu Madrid dostal s primerane príjemným postojom.   Klubový delegát Chendo a vedúci bezpečnosti Julio Cendal obaja zostávajú z portugalských dní a boli srdečne objatí, keď sa Mourinho uvoľnil a prešiel cez zmiešanú zónu.   Ďalším pozoruhodným príbehom, ktorý vyšiel z pre-sezóny Tour Real, je, že Julen Lopetegui uzavrel svoj účet..
SITE MAP
  • Tímu 2018-19
  • Tímu Detské 2018-19
  • Národný 2018
  • Národný Detské 2018
  • Tímu Ladies 2018-19
  • Tímu 2017-18
  • Tímu Detské 2017-18
  • Tímu Dámskés 2017-18