Váš nákupný košík je prázdny!
31/05/2020
Arsenal sa údajne zaujíma o podpísanie brazílskeho medzinárodného Rafinha Alcantara, ktorého barcelonské leto má predať Barcelona.   Podľa správy zo španielskej publikácie Mundo Deportivo, Arsenal monitoruje stredopoliara Rafinhu Alcantaru v Barcelone so zreteľom na letnú šnúru pre Brazílčanov.   27-ročný Rafinha je produktom slávnej barcelonskej akadémie La Masia. Prvý debut v tíme debutoval už v roku 2011, na začiatku XI sa však nikdy n..
06/02/2020
Po útlme zranenia v Barcelone v súčasnosti klub zvažuje svoje útočné možnosti a chce sa pokúsiť zakryť svoju vyčerpanú jednotku.   Po stanovení časového rámca rozsahu zranenia Ousmane Dembélého - musí existovať najmenej päť mesiacov, aby sa hráč mohol podpísať - Barcelona zasiahne transferový trh pri hľadaní útočnej medzery, najmä v snahe pokryť záliv, ktorý zanechal Luis Suárez (Uruguajský strelil v tejto sezóne 41% gólov Barça). &nbs..
04/11/2019
V zápase medzi Tottenhamom a Evertonom bol náskok Sun Xingyi spôsobený ťažko zlomenou nohou v Evertonovom záložníku Gomezom a Kórejčania dostali aj červenú kartu. Carragher, ktorý je v oblakoch športového lopty, povedal, že to bola nehoda, ktorá spôsobila, že Gomez zlomil nohu. Keď sa odvrátil od tragédie, nemyslel si, že riešenie Sun Xingyu bolo červenou kartou.   Carragher povedal: „Rozhodne nejde o akciu s červenou kartou. Ak ide o červenú kartu,..
02/08/2019
Sir Alex Ferguson, ktorý preberá Arsene Wengera, Jose Mourinho, švihne takmer všetkých, alebo Manchester City prestavuje svoje hlučné okolie na nepokoj oprávnených etablovaných elít po prevzatí Abu Dhabi.   S Manchester City verzus Liverpool môžeme byť v epicentre ďalšieho veľkého krachu, zatiaľ čo Pep Guardiola a Jurgen Klopp zostávajú zodpovední. Obidve kluby si minulú sezónu udržali svoju výhodnú zmluvu, preto je vhodné, aby dostali rýchlu príle..
19/04/2019
Cristiano Ronaldo požaduje dôkladnú generálnu opravu v Juventus po utorkovom šoku porážky Ligy majstrov proti Ajaxu.   Zatiaľ čo jeho veľký súper Lionel Messi mučil Manchester United a zabezpečil prítomnosť Barcelony v semifinále súťaže, Juventus odhodil vedenie a bol zasiahnutý predčasne mladou mladou stranou Erika desať Hag.   Ronaldo, ktorý vyhral tri tituly Ligy majstrov za sebou s Realom Madrid a objavil sa v ôsmich po sebe idúcich semi..
20/02/2019
Federico Chiesa potvrdzuje, že je jedným z veľkých protagonistov prebiehajúcej kampane Serie A a je hráč, ktorý je veľmi oceňovaný mnohými špičkovými európskymi klubmi, najmä v Taliansku, kde Juventus a Inter chcú urobiť prístup k zabezpečeniu svojich služieb v lete.   Juventus sa roky pre Chiesu pohybuje a prvý kontakt sa datuje do leta roku 2017 na okraji rokovaní pre Federica Bernardeschiho a kontakty pokračujú v posledných mesiacoch.   ..
09/11/2018
Je to jeden z najmódnejších futbalistov v lige a Luis Enrique zaradil Mario Hermoso do Espanyolu v ďalšom španielskom zozname tímov, takže nie je divu, že Real Madrid má záujem o jeho služby a chce v januári uplatniť svoju voľbu. Spoločnosť Los Blancos môže zakúpiť prehrávač za 7,5 milióna eur a pretože stále čakajú úplne fit Ježiša Valleja a dokáže vidieť, akú konkurenciu prinesie Hermoso futbalove dresy na predaj, zdá sa, že ide o dohodu, ktorá bude vyk..
11/10/2018
Nie je to len Real Madrid, ktorý sa musí prispôsobiť životu bez Cristiana Ronalda.   Portugalský národný futbalový tím sa musel vyrovnať aj bez hviezdy vpred, pretože sa po prelete do Juventusu a uprostred znásilnenia znásilnenia proti nemu prerušil medzinárodnou povinnosťou.   Ronaldo nebol po majstrovstvách sveta vyzvaný na národný tím a portugalská futbalová federácia už povedala, že nebudú uvažovať aj o blížiacich sa medzinárodný..
03/09/2018
Brazílsky teenager Real Madrid, Vinicius Jr, cítil tmavšiu stranu rivality svojho klubu s Atléticom Madridom, keď ho udeřil súper, keď v nedeľu dvakrát vyhral v derby.   18-ročný Vinicius sa presťahoval do Realu v júni rok po podpise od brazílskych gigantov Flamengo za 42 miliónov eur, ale nedokázal sa dostať do prvého tímu a hral za svoju rezervnú stranu Real Madrid Castilla v španielskej regionálnej tretej divízii.   Skončil s oboma gólmi ..
23/08/2018
TURIN, Taliansko - Pre Cristiana Ronalda bolo "osudom" pripojiť sa k Juventusu, keď sa snaží byť len druhým hráčom, ktorý vyhral Ligu majstrov s tromi rôznymi klubmi.   Ronaldo sa presťahoval z Realu Madrid do Juventusu v mimosezóne v rekordnom poradí Serie A 112 miliónov eur (potom 131,5 milióna dolárov).   "V živote sú veci, ktoré sa zdajú byť diktované osudom a v tomto prípade to bolo také," povedal Ronaldo v rozhovore pre službu DAZN. "Ni..
03/08/2018
V utorok v noci bolo v Miami priateľské a šéf Manchesteru Jose Mourinho sa so svojimi starými kolegami v Realu Madrid dostal s primerane príjemným postojom.   Klubový delegát Chendo a vedúci bezpečnosti Julio Cendal obaja zostávajú z portugalských dní a boli srdečne objatí, keď sa Mourinho uvoľnil a prešiel cez zmiešanú zónu.   Ďalším pozoruhodným príbehom, ktorý vyšiel z pre-sezóny Tour Real, je, že Julen Lopetegui uzavrel svoj účet..
SITE MAP
 • Tímu 2019-20
 • Tímu Detské 2019-20
 • Národný 2018
 • Národný Detské 2018
 • Tímu Dámskés 2019-20
 • Tímu 2018-19
 • Tímu Detské 2018-19
 • Tímu Ladies 2018-19
 • Tímu 2017-18
 • Tímu Detské 2017-18
 • Tímu Dámskés 2017-18