Váš nákupný košík je prázdny!

Zúrivý Cristiano Ronaldo robí Juventus prevodom požiadavky po zá

19/04/2019 0
Cristiano Ronaldo požaduje dôkladnú generálnu opravu v Juventus po utorkovom šoku porážky Ligy majstrov proti Ajaxu.
 
Zatiaľ čo jeho veľký súper Lionel Messi mučil Manchester United a zabezpečil prítomnosť Barcelony v semifinále súťaže, Juventus odhodil vedenie a bol zasiahnutý predčasne mladou mladou stranou Erika desať Hag.
 
Ronaldo, ktorý vyhral tri tituly Ligy majstrov za sebou s Realom Madrid a objavil sa v ôsmich po sebe idúcich semifinálech, je podľa Gazzetta dello Sport zúrivý na kapituláciu Juvy a nešťastný z tvrdej taktiky Maxa Allegriho.
 
Očakávalo sa, že 34-ročný príchod vlani v lete, za cenu 112 miliónov eur, zaručí prítomnosť Juventusu v druhej etape súťaže a po jeho hattricku v predchádzajúcom kole proti Atletico Madrid to vyzeralo ako by to bolo. jeho podpísanie bude žať okamžité európske dividendy.
 
Porážka v utorok však opustila portugalskú ikonu, ktorá bola spustošená, keď jeho matka odhalila: „Bol veľmi smutný. Bol by rád, keby išiel do finále. Bude tam na budúci. Čo mi povedal? „Mama nerobím zázraky“.
 
Ronaldo teraz očakáva, že hierarchia Juventusu bude dohliadať na rozsiahly proces prestavby v lete, aby sa posilnila a starnula skupina. Paulo Dybala by sa mohol predať až do výšky 100 miliónov eur, čo je iróniou, že financuje ťah pre hráča s názvom „nový Ronaldo“, Joao Felix Benficu.
 
Zápasník utorkovej porážky Matthijs de Ligt je tiež vysoko na zozname Juve, ktorý chce, ako aj na lyonský záložník Tanguy Ndombele, ktorý chce aj Manchester City a Chelsea.
 
Kto bude na Juventus helmu na začiatku budúcej sezóny, zostáva otázkou intenzívnych špekulácií s Allegri, ktorí sa tento týždeň postavia na kruté rozhovory, napriek tomu, že 51-ročný trvá na tom, aby si udržal podporu klubu.
 
Antonio Conte, ktorý po sezóne od Chelsea užil sezónu, sa spája s návratom k turínskym gigantom a potvrdil, že má v úmysle okamžite sa vrátiť k manažmentu.
 
„Stále neviem, kam pôjdem,“ povedal v relácii, ktorá sa bude vysielať vo štvrtok večer, „talk show“.
 
„Ale určite si vyberiem tím, ktorý ma projekt, ktorý ma presvedčí.“