Váš nákupný košík je prázdny!

Rastúca rivalita Liverpoolu a Manchester City robí príťažlivejší

02/08/2019 0
Sir Alex Ferguson, ktorý preberá Arsene Wengera, Jose Mourinho, švihne takmer všetkých, alebo Manchester City prestavuje svoje hlučné okolie na nepokoj oprávnených etablovaných elít po prevzatí Abu Dhabi.
 
S Manchester City verzus Liverpool môžeme byť v epicentre ďalšieho veľkého krachu, zatiaľ čo Pep Guardiola a Jurgen Klopp zostávajú zodpovední. Obidve kluby si minulú sezónu udržali svoju výhodnú zmluvu, preto je vhodné, aby dostali rýchlu príležitosť znovu sa zoznámiť s najstrašnejšou prekážkou ich lovu trofejí vo Wembley tento víkend.
 
Mesto vzrušene poprel Liverpool, čo najviac túžia, keď pokračovalo sucho v titule Anfield, zatiaľ čo anglickí majstri dychtivo hľadeli na úspech Ligy majstrov Merseysiders a globálnu obdivovanie a PR fiesta, ktoré so sebou prinieslo.
 
Ponúknite Kloppovi a Guardiolovi to, čo sa na konci tejto kampane konalo v máji a júni vo dvojici, a pár by pravdepodobne uzavrel dohodu, keď si potriasol rukou pred výkopom v komunitnom štíte.
 
Konkurencieschopnosť nie je bez príležitostného nepriateľstva. Mestskí sympatizanti nezabudnú na sprchu pivních plechoviek sprevádzajúcich ich nepriateľský sprievod Anfielda do kravaty Ligy majstrov v roku 2018 a tábor v Liverpoole bude tvrdiť, že morálna vyvýšenina sa uvoľnila, keď sa zamestnanci mesta radostne a sporne spievali o mučení svojich súperov. po víťazstve v minulej sezóne Premier League.
 
Tieň Financial Fair Play tiež znamená, že pri rešpektovaní štýlu, v ktorom si mesto vybudovalo svoj klub - infraštruktúra, rovnako ako majestát výnimočného tímu Guardioly - nespokojnosť Anfieldu bude pretrvávať dovtedy, kým sa neuzavrie Fifa, Uefa a Premier League. ich vyšetrovanie, či boli porušené pravidlá.
 
Prispieva k súpereniu rozporov; Ak by vedúci jednotlivých klubov stolovali spolu vo Wembley boxoch, nie je ťažké predstaviť si začiatočníka inštitucionálneho podozrenia nasledovaného hlavným chodom nehanebného obdivu k športovej dokonalosti.
 
Pokiaľ ide o všetky problémy, vzťahy medzi manažérmi alebo hráčmi zostali nekontaminované. Pokiaľ ide o bahno na úrovni topánok, ešte musí dôjsť k zápalnej udalosti, ktorá by zodpovedala vrčaniu Roy Keane na Patricka Vieiru.
 
Hovorilo sa, že keď bol kapitán Liverpoolu Jordan Henderson vyzvaný, aby poskytol svoj pohľad na video s názvom mesta, ktoré sa posmieva posmechu klubom Merseyside, povedal, že ho nevidel ani o ňom nevedel.
 
"Najprv som to počul," povedal.
 
Možno hmatateľná diplomacia, ale niet úcty, v ktorej je Henderson majstrom. Niektorých hviezd mesta považuje za blízkych priateľov.