Váš nákupný košík je prázdny!

Medzi Juventusom a Interom si Fiorentina stanovila cenu pre Chie

20/02/2019 0
Federico Chiesa potvrdzuje, že je jedným z veľkých protagonistov prebiehajúcej kampane Serie A a je hráč, ktorý je veľmi oceňovaný mnohými špičkovými európskymi klubmi, najmä v Taliansku, kde Juventus a Inter chcú urobiť prístup k zabezpečeniu svojich služieb v lete.
 
Juventus sa roky pre Chiesu pohybuje a prvý kontakt sa datuje do leta roku 2017 na okraji rokovaní pre Federica Bernardeschiho a kontakty pokračujú v posledných mesiacoch.
 
Na druhej strane je Inter: Beppe Marotta, ktorý chce pokračovať v tom, čo začal v Juve, a pokračuje v prejave s otcom Federica Enrica Chiesu. Generálny riaditeľ Nerazzurri chce posilniť tím s dvoma mladými talianskymi starletmi: Nicolom Barellou a útočníkom z Fiorentiny.
 
Podľa toho, čo bolo zhromaždené výhradne výlučne, Marotta túžba stretuje s Fiorentinou vôľou. Rodina Della Valle odmietla vlani v lete ponuku vo výške takmer 50 miliónov eur od Napola a predávala svoj drahokamy, chcú najmenej 70 miliónov. Dôležitá osoba, ktorá sa zdá byť pripravená a určená na skok v kvalite.