Váš nákupný košík je prázdny!

Doprava a návrat

Pravidlá vrátenia

Vaša spokojnosť je zaručená, keď nakupujete www.fotbalovýdres.com. Zásielka môže byť vrátená na chybnú výmenu, pokiaľ sa žiadosť podá do 5 dní od dátumu, kedy dostanete svoj tovar. Zásielky môžu byť vrátené za úhradu alebo úver, ak tovar nebol nikdy použitý ako žiadosť o predloženie do 5 dní od dátumu, kedy ste ho dostali. Môžete použiť poplatok za vrátenie peňazí.

Testujeme naše výrobky pred tým, ako ich ponúkame na predaj. Pred odoslaním objednávok kontrolujeme aj každý kus tovaru. Ak nemôžete použiť žiadne produkty, kontaktujte nás, budeme radi, že www.fotbalovýdres.com nie je zodpovedný za akékoľvek škody, ktoré sa vyskytujú na zariadeniach alebo príslušenstve počas alebo po použití.

výmeny

Vadný tovar je možné vymeniť za rovnakú položku, ak sa žiadosť podá do 5 dní od dátumu, kedy dostanete svoj tovar. Po tomto 5-dňovom období nebudú vykonané žiadne výmeny. Prepravné náklady nie sú vratné.

náhrady

Zásielky môžu byť vrátené na plný úväzok, vrátiť vždy, ak:

1. Žiadosť, ktorá sa má predložiť do 5 dní od dátumu prijatia vášho tovaru.

Rozmraziť. Materiál sa nikdy nepoužil.

Tri. Do vráteného tovaru je zahrnutá všetka doprava materiálu, balenie, príručka, záručná karta a príslušenstvo, náhradné diely a príslušenstvo.

Apríla. Náhradný poplatok za dopravu platí zákazník.

Akékoľvek vrátené položky, ktoré nespĺňajú vyššie uvedené podmienky na plné vrátenie prostriedkov, podliehajú poplatku za vrátenie platby. Spätný poplatok bude platiť pre všetky produkty, ktoré majú otvorený použitý balík alebo chýbajúcu zásielku, balenie, používateľské príručky, záručné karty, príslušenstvo, diely a / alebo spotrebný materiál.

Návraty tovaru, ktoré sú poškodené, nebudú akceptované, zjazvené, poškriabané, zneužité alebo mi chýba originálny obal. V takomto prípade nebudú uhradené žiadne náhrady alebo výmeny a tovar bude zákazníkovi vrátený zákazníkovi. Ak je zákazník ochotný zaplatiť za prepravu, bude tovar zlikvidovaný.

Všimnite si, že môžete vrátiť všetky vrátené položky, ak zistíme, že je to vhodné.

Náhrady sa vydávajú v rovnakej forme platby, ktorá sa zvyčajne uskutočňuje do 14 dní.

Hlavný prípad

1. Produkt sa mi nepáči po jeho získaní.

Rozmraziť. Ak máte akékoľvek pochybnosti o veľkosti, kontaktujte nás a získajte viac informácií. V opačnom prípade nemôžeme akceptovať vašu žiadosť vrátiť nesprávnu veľkosť.

Tri. Štandardná veľkosť sporu.

Apríla. Ak si nie ste niečím istý, obráťte sa na nás ešte predtým, než si kúpite od nás. V opačnom prípade sa jeho fyzická žiadosť vrátila prijatá nesprávne.

Máj. Nechcete, aby naše produkty.

6. www.fotbalovýdres.com si vyhradzuje základné právo na výklad našej politiky návratu

SITE MAP
  • Tímu 2018-19
  • Tímu Detské 2018-19
  • Národný 2018
  • Národný Detské 2018
  • Tímu Ladies 2018-19
  • Tímu 2017-18
  • Tímu Detské 2017-18
  • Tímu Dámskés 2017-18